EVERYBODY´S CHANGING

21. června 2006 v 18:49 | Mexxx
Změny si můžete všimnout na každém místě. Mění se lidi, prostředí, názory a rozhodnutí, mění se přátelé a lásky, mění se charaktery a povahy… je to něco jako malá směnárna. Jdete tam s vkladem a odcházíte v novým pocitem, pocitem lepšího budoucna. Ne vždy však změna přinese očekávané výsledky. Tak si někdy říkám: má smysl něco měnit? Něco co je už jakousi zvyklostí a tradičně navazuje všechno na všechno…..všechno se se vším pojí a má souvislosti jaké byste jen těžko hledali někde jinde…
Ale asi jsem jediná, která se nad touto otázkou pozastavuje. Lidé se mění. Jsem zastáncem toho, že když se lidé mění, tak většinou k horšímu a jak jsem se mohla už několikanásobně přesvědčit, je tomu opravdu tak. Je ale pravdou že i zde, jako ostatně skoro všude, existují výjimky. Je jich sice jako šafránu, ale zaplaťpánbůh za to.
Zajímalo by mě, jestli tohle někdo pozoruje i na mě. Jestli jsem se změnila k horšímu, či k lepšímu, nebo jsem pořád ta stejná….nevím. Člověk to sám na sobě nevidí. A upřímných lidí, kteří by Vám řekli že jste se změnili, ale bohužel k horšímu, je opravdu málo….takže nezbývá nic jednoduššího, než na sebe dávat pozor a trošku se držet na uzdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama