RESUMÉ

21. června 2006 v 18:58 | Mexxx
Jsem zase sama. Vždycky jsem byla, tak budu zase. Ale proč je to teď tak obtížné? Vždycky jsem se z toho nějak dostala, tak z jakého důvodu to teď nejde? Tím důvodem je on. Já rozeznávám jeho smích mezi tisíci, těším se na to, až ho alespoň koutkem oka zahlédnu. Znamená pro mě mnoho. Zní to jako klišé, ale opravdu ho miluji tak, jako ještě nikoho předtím. Že nám okolí nepřeje, na to už jsem si zvykla a docela obstojně s tím bojovala. Ale proč "nám" nevěříš ani Ty? Nevěříš mi, nevěříš nám, nevěříš v nás.
Oba si nalháváme, že jsme každý jiný, že se k sobě nehodíme. Oba víme, že to tak není a v tomhle ten problém není. Problém je v tom, že spolu oba chceme být, máme se rádi, ale každý z nás od toho druhého čeká úplně a zcela něco jiného. S čímž, pochopitelně, ten druhý nesouhlasí. Nechce, nemůže…to rozebírat nebudu. Už ne. Nemůžeme spolu být. Hořká a trpká pravda. Bohužel, je to zcela absurdní situace.
Milujeme se, ale nemůžeme spolu být. A já zas nemůžu být bez Tebe. Nemůžu. Opravdu ne. A co je hlavní - ani nechci. Jenže nemám na výběr. Nikdy se mě nikdo neptal co chci a co ne. A teď tomu bohužel není jinak. Tak vzpomínám na ty krásné chvíle ve dvou a snažím se doufat, že snad zapomenu, nebo že se z toho dostanu. Doufám, že….!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama