STÁLE, NEBO NIKDY

21. června 2006 v 17:42 | Mexxx
Když někoho milujete, je to vždycky ten nejlepší, nejchytřejší, nejskvělejší a nejen nejideálnější partner na celý život, ale i nejlepší potenciální otec či matka vašich budoucích dětí. Jenže když se pak rozejdete, zjistíte že to byla ukrutná chyba. Že kdybyste s tím člověkem měli strávit ještě jeden společný den, asi byste to nepřežili. Já jsem si tím prošla. Obojím.
Jenže teď to cítím jinak. Zase jsem zamilovaná. Jako nikdy předtím, intenzivně. Samozřejmě že jsem šťastná. Je to totiž nenahraditelný. Milý, pozorný, galantní, něžný, a velmi mi imponuje jeho přirozená inteligence. Prostě- jsem z něj naprosto unesena. Myslím si ale, že až se rozejdeme, i kdybych byla šťastna kdyby se to nestalo nikdy, nebudu si o něm myslet něco špatného. A o to je to horší. Stále mi bude imponovat jeho obrovská osobnost a nebudu ho moct mít jen pro sebe. Asi to nepřežiju. No, i když, budu muset. Nic jiného mi asi nezbude. I když - bude to peklo! Ale třeba si to jenom myslím teď. Třeba se pak vážně přikloním k názoru, že s tím človekem už nechci mít nikdy nic společného….
Ne! Takhle to nebude. Můžu to říct se stoprocentní jistotou. Je to bohužel smutné, ale on pro mě bude ten nej… Napořád. Ať už se stane cokoliv. Miluji ho teď, a budu třeba i za stopětapadesát let. Zní to bláznivě, ale já sem zblázněná, zamilovaná, zamilovaná k zbláznění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama