TA DRUHÁ

21. června 2006 v 18:59 | Mexxx
Přemýšlela jsem nad tím, kde je ta příčina toho, že si váš partner vybere někoho jiného.jste spolu a šťastní, ale jednoho dne za vámi ten druhý přijde a řekne vám něco, z čeho vás oblije studený pot, srdce se vám na chvíli zastaví a až si vše dostatečně sesumírujete, doufáte, že je to jenom sen. Jenže on není. Začnete si rozdělovat věci, zvířata a děti a každý jdete svou cestou. Vím jak to cítíte z pohledu toho dítěte. Věřte, že je to stokrát horší, když vás tohle zasáhne jako dítě, než když už máte vlastní děti a tenhle problém zažíváte bohužel na vlastní kůži.
Pořád se ale musím ptát po příčině. Je to snad tím, že už přišla ta rutina a stereotyp i k vám? Nebo že jste byli příliš spolu a už se dostavila "ponorková nemoc" ? nebo to bylo tím, že jste byli vystaveni odloučení a váš partner bohužel taky pokušení? Nevím. Nevím a pořád pátrám po příčině toho všeho. Chtěla bych to vědět. Abych se tomu mohla včas vyhnout. Vím, že to nejde. Ale já si nedovedu představit, opravdu a ni představit, co bych dělala, kdyby mi můj partner oznámil, že už nejsem ta jeho jediná.
Užíral by mě už jen ten pocit mého vědění. Věděla bych, že tak jak ještě včera říkal mi, teď říká jiné. Jak líbal mě, líbá teď jinou. A jak se choval krásně ke mně, to teď zažívá jiná. Ta druhá. Bohužel, z jeho pohledu bych ta druhá byla já……jestli vůbec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama