TEĎ UŽ TO VÍM

21. června 2006 v 17:39 | Mexxx
Už jsem se rozhodla. Nevím sice, jestli je moje rozhodnutí správné, ale risk je někdy zisk. A já jsem připravena pro své rozhodnutí cokoliv obětovat. Rozhodnutí jsou vždy radikální, ne vždy však šťastná. A já doufám, že to mé bude. Hodně mi na tom záleží. Nechci už být dál využívána lidmi a životem. Chci zase dýchat, svobodně myslet, nemít od rána do rána pocit viny za něco, za co stejně nemůžu. Ten pocit mě nenechá spát…
Ale s tím teď bude konec. Konečně budu mít zase klidný spánek, sladký idylický život. Snad....
Jestli se mé rozhodnutí bude jakkoli akceptovat, budu jen ráda. Ale to záleží úplně na někom jiném než na mě. Záleží to na něm. Bude ochoten sdílet se mnou kousek společného života? Alespoň maličký nepatrný kousíček? Dala bych za tohle všechno.
Jsem zase volná a svá. Jsem zamilovaná jako nikdy předtím. Jako malá. Točí se mi z toho hlava, nevnímám věci kolem sebe. Když jsem s ním, zažívám hřejivý pocit, kdy jsou barvy slyšet a chutnají po jahodách. Je to naprosto něco jiného než s kýmkoliv jiným. Dodává mi optimismus, naději, porozumění. Je to nějaké znamení? Znamení toho, že je mé rozhodnutí správné?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 labello3333 labello3333 | Web | 21. června 2006 v 17:45 | Reagovat

já myslím že je to O.K....x)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama