KDYŽ MOTÝLI PLÁČOU...

23. července 2006 v 21:15 | Mexxx
Už se nikdy neuvidíme.Bohužel, jinak to nejde. Už není cesty zpět. Bylo mi s Tebou moc krásně a chci abys to věděl. Poslouchej a utři si oči. Nakrm motýly. Ty Otakárky, co je máš tak rád. Dej jim kapičku ranní rosy. A taky nektar. Notak, neplač. Motýli tady zůstanou i když já odejdu. Tak utři si ty slzy a neukazuj slabost. Slabostí motýli trpí. Tak neukazuj slzy. Odletí. Nesmíš jim ubližovat. Musíš být silný. Pokud budeš mít žal v srdci, budou nešťastní i ti motýli. Je to hrozný pocit, když motýli pláčou. Buď opatrný a dávej na sebe pozor. Dávej pozor, aby Ti nikdo neublížil. Nikdo nemá právo ubližovat jiným. A opatruj nejen sebe, ale i našeho perleťového motýla. Je vzácný. Nikdo mu nesmí setřít prach z křídel. To si pamatuj.
A neustále na to mysli. Nikdo nesmí ublížit ani Tobě, ani našemu perleťovému motýlu. Zítra už budu taky motýlem. Tak už pro mě neplač. Utři ty slané kapky, které padají k zemi. Budeš mi chybět. Neskutečně chybět. Budem se vídat už jen ve snech. Budu Tvůj motýl, který Tě bude provázet Tvými sny. Opatruj mě právě tak, jako ty Otakárky.
Nikdo nesmí motýlům setřít prach z křídel.
Miluji Tě, sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boruwka Boruwka | Web | 5. srpna 2006 v 17:59 | Reagovat

krasne:(:(

2 Myšlenka života člověka Myšlenka života člověka | 18. srpna 2006 v 23:21 | Reagovat

Seš křehký motýl poletující životem. Nezastaví Tě déšť, vítr ani sněhová vánice. Ale stačí jeden člověk, jeden jediný člověk Tě začne chtít a umřeš. Setřel Ti prach z křídel ....

3 Motýlí kmit křídel Motýlí kmit křídel | 3. září 2006 v 23:40 | Reagovat

Nekonečnost motýlů není ukrytá v nanokuličkách prachu na křídlech, ale každá část dělá z motýla motýla. Ne jen tenmotýl samotný, ale i okolí ... lahodný nektar, kterým se živí, vzduch ve kterém může létat ...

Nauč se sžít s okolím a přežiješ možná stejně jako ten co se nesžije, ale v srdci toho budeš mít mnohem více, co tě před smrtí může zahřát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama