love to die.....

4. listopadu 2006 v 10:45 | Mexxx
Totální průšvih je, když Vám Vaše druhá drahá polovička nerozumí. Má Vás úplně jinde na žebříčku hodnot než Vy jeho. A když si má vybrat mezi něčím a Vámi, vybere si to druhé. Vy až na druhém místě. Copak člověk, který miluje tohle dělá? Měl na výběr, já šla bohužel stranou. Díra v mém srdci. Připadám si jako blbec, který se pro něj může přetrhnout a dělá všechno pro něj,on na prvním místě. On mi na to řekne : " tak to nedělej"
Ale copak to jde? Miluji ho a je to tím pádem automatické...
Miluje mě tedy tak, jak říká, když mu ani nestojím za to, aby se mnou strávil chvilku svého volného času? Nejde o to slovo, říct to umí každý. Ale dokázat to činy jen málokdo.
Mrzí mě to. Strašně mě to mrzí. Konečně člověk , kterého miluji a zase jsem se v něm zklamala. Nejsem ta jeho bohyně, ta jeho priorita....nejsem....
Nechávám si ubližovat a promíjím mu....miluji ho a čekám že se to spraví. Že si uvědomí jak moc ve mně má a bude si toho konečně vážit. Říká se, že si člověk uvědomí opravdovou cenu toho co měl, až když to ztratí. Ale já to nechci dojít tak daleko.
Jen mi nepřipadá normální abych byla ve vztahu s někým kdo na mě kašle a já se mohla přetrhnout. "chci holku, která dokáže upřímně milovat.." jeho slova. A teď když ji má, neváží si toho. Já vážně nevím co po mě chceš.
Abych se k tobě chovala stejně tak jako Ty ke mně? To pak ale není láska a potom tedy neříkej že mně miluješ, bolí mě to. Hrozně,hrozně moc.....protože i přes to všechno Tě miluji....a nevím kdy se na tom něco změní.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama